Catering

„Ogień ledwie zagasły, potraw zapach świeży (…)
Chwyta wszystkich za serca, myśl wszystkich odmienia,
Studzi gniewy, zapala potrzebę jedzenia.”– „Pan Tadeusz”, Ks. VIII Zajazd
Potrawy

Potrawy

Zasmakuj się w staropolskiej tradycji, rozpieszczaj się po plasterku, a powróci wyraźny smak dawnych biesiad, pokrzykiwania uczt wykwintnych, krajobrazy polskich pól, lasów i dworów szlacheckich…
Wszystkie imprezy organizujemy z wykorzystaniem asortymentu firmy Lech Garmażeria Staropolska. Producenta wysokiej jakości żywności regionalnej i tradycyjnej.

Miejsca

Miejsca

Catering możemy zrealizować w każdym miejscu wskazanym przez klienta. Bogate doświadczenie zdobyte podczas organizowania imprez plenerowych na ponad 4000 osób, cateringów w Pałacu Prezydenckim oraz wielu innych miejscach w Polsce i Europie jest naszym atutem.
Na naszych imprezach gościli: prezydenci, premierzy, marszałkowie sejmu i senatu, władze województwa podlaskiego i liczne znane osobistości ze świata kultury i nauki.

Obsługa

Obsługa

Nasz personel wykwalifikowanych kelnerów dokłada wszelkich starań, aby każdy gość na organizowanych przez nas przyjęciach czuł się wyjątkowo oraz bawił w miłej atmosferze. Charakteryzujemy się elastycznością i umiejętnością dostosowania się do oczekiwań klienta.

Lech - Gościnny Dom

Lech Gościnny Dom prowadzi działalność w zakresie organizacji imprez okolicznościowych, takich jak:

wesela, bankiety, studniówki, komunie, chrzciny, imprezy sylwestrowe i inne.

----------------

Organizacja cateringów w miejscach wskazanych przez klienta.

Jesteśmy rzetelną firmą

 Jesteśmy na facebooku

Search